UA
RU
Кошик
Сортувати
Набір з чотирьох інструментів для безпечного і швидкого демонтажу пластикових деталей салону, обшивки, декоративних накладок, молдингів, плафонів і іншого.
Високоякісний еластичний пластик на відміну від металевих інструментів не залишає вм’ятин і подряпин на поверхні пластикових деталей салону. Якісне лиття виключає задири і шви на інструменті, які могли б пошкодити обшивку салону або руки майстра.
Даний комплект використовують, переважно, для безпечного зняття кліпс обшивки.
280 грн
Набір для робіт з елементами салону автомобіля з дванадцяти професійних інструментів. Чотири пластикових знімача використовуються для зняття дверних карт, молдингів, ущільнювачів, тонких пластикових накладок і безпечного вилучення кріпильних елементів. Інструмент дозволяє зберегти цілими кліпси і пістони, якими кріпляться деталі салону, що дозволить уникнути витрати часу і грошей на пошук і придбання нових кріпильних елементів. Металеві інструменти з набору призначені для демонтажу штатних головних пристроїв (магнітол) більшості автомобілів.
525 грн
Набір з шести професійних інструментів для демонтажу пластикових деталей від відомого виробника. Підійде для використання як фахівцями з установки автомобільного устаткування, так і для кожного автолюбителя. Використовується для зняття дверних карт, молдингів, ущільнювачів, тонких пластикових накладок і безпечного вилучення кріпильних елементів. Інструмент дозволяє зберегти цілими кліпси і пістони, якими кріпляться деталі салону, що дозволить уникнути витрати часу і грошей на пошук і придбання нових кріпильних елементів.
На відміну від більш дешевих аналогів інструмент якісно вилитий і не має розводів, задирок або швів, якими часто, при зіскакуванні інструменту, пошкоджують пластик, оббивку салону, дорогі дерев’яні накладки або руки майстра. Інструмент посилений ребрами жорсткості. Має достатню еластичність, але не крихкий.
515 грн
Набір з п’яти професійних інструментів для демонтажу пластикових деталей. Підійде для використання як майстрами з інсталяції, так і для побутових потреб автовласників. Деякі знімачі виконані широкими і з великим кутом вигину і підійдуть для зняття дверних карт, молдингів, ущільнювачів і безпечного вилучення кріпильних елементів. Інструмент дозволяє зберегти цілими кліпси і пістони, якими кріпляться деталі салону.
При виготовленні інструментів використовувався пластик преміум-класу. Якість виготовлення інструменту відчувається при першій роботі з ним. На відміну від більш дешевих аналогів інструмент якісно вилитий і не має розводів, задирок або швів, якими часто, при зіскакуванні інструменту, пошкоджують пластик, оббивку салону, дорогі дерев’яні накладки або руки майстра. Інструмент має достатню еластичність, але не крихкий.
530 грн
Вам потрібна допомога з вибором
та розрахунком матеріалу?