UA
RU
Кошик

Аксесуари

Антискрип
Антискрип
Синтетичний матеріал у вигляді стрічки з клейким шаром. Використовується для ущільнення в місцях примикання пластмасових деталей до кузова автомобіля і між собою. Призначений для усунення легкого деренчання і скрипів в салоні автомобіля.
Назва
Розмір
Ціна
Замовлення
Назва: Антискрип
Розмір: 25 мм x 6 м
150 грн
Валіки
Валіки
Призначений для монтажу вібро-і шумоізоляції. Виконаний з високоякісної сталі з насічками на робочій поверхні для більш комфортної роботи. Дерев’яна рукоятка значно знижує навантаження на кистьовий суглоб при роботі і перешкоджає вислизанню валіка.
Назва
Розмір
Ціна
Замовлення
Назва: Прикаточний валік стальний
Розмір: 22 см
150 грн
Назва: Прикаточний валік стальний подовжений
Розмір: 30 см
160 грн
Знежирювач Нефрас
Знежирювач Нефрас

Бензиновий розчинник Нефрас є ефективним засобом для розчинення органічних сполук. Володіє швидким випаровуванням і агресивністю до корозії. З його допомогою можливо якісно знежирювати різні поверхні, розбавляти лакофарбові матеріали. Дуже добре підходить для знежирення кузовних деталей перед наклеюванням вібро-і шумоізоляції.

Не висилаємо перевізниками! Тільки самовивіз!

Назва
Розмір
Ціна
Замовлення
Назва: Знежирювач “Нефрас”
Розмір: 250 г
34 грн
Назва: Знежирювач “Нефрас”
Розмір: 445 г
48 грн
Набори інструментів
Набори інструментів

Набір інструментів для зняття кліпс, пластику салону, ущільнювачів, обшивки. Призначений для побутового користування.

При демонтажі не дряпає обшивку салону, зручний в експлуатації, не потребує особливих навичок.

У набір входить 4 предмети.

Для покупки однієї штуки - відкрийте фото інструменту та виберіть необхідний номер.

Назва
Розмір
Ціна
Замовлення
Назва: Набір для зняття обшивки
Розмір: 4 шт.
160 грн
Назва: Лопатка для зняття обшивки №1
Розмір: 1 шт.
50 грн
Назва: Знімач для пластикових кліпс №2
Розмір: 1 шт.
50 грн
Назва: Знімач для кліпс та обшивки №3
Розмір: 1 шт.
50 грн
Назва: Знімач для пластику авто №4
Розмір: 1 шт.
50 грн
Професійні набори інструментів
Набір знімачів AWM F-30
Набір знімачів AWM F-30
Набір з чотирьох інструментів для безпечного і швидкого демонтажу пластикових деталей салону, обшивки, декоративних накладок, молдингів, плафонів і іншого.
Високоякісний еластичний пластик на відміну від металевих інструментів не залишає вм’ятин і подряпин на поверхні пластикових деталей салону. Якісне лиття виключає задири і шви на інструменті, які могли б пошкодити обшивку салону або руки майстра.
Даний комплект використовують, переважно, для безпечного зняття кліпс обшивки.
Назва
Розмір
Ціна
Замовлення
Назва: Набір знімачів AWM F-30
Розмір: 4 шт.
280 грн
Набір знімачів CARAV IT-11
Набір знімачів CARAV IT-11
Набір для робіт з елементами салону автомобіля з дванадцяти професійних інструментів. Чотири пластикових знімача використовуються для зняття дверних карт, молдингів, ущільнювачів, тонких пластикових накладок і безпечного вилучення кріпильних елементів. Інструмент дозволяє зберегти цілими кліпси і пістони, якими кріпляться деталі салону, що дозволить уникнути витрати часу і грошей на пошук і придбання нових кріпильних елементів. Металеві інструменти з набору призначені для демонтажу штатних головних пристроїв (магнітол) більшості автомобілів.
Назва
Розмір
Ціна
Замовлення
Назва: Набір знімачів CARAV IT-11
Розмір: 12 шт.
525 грн
Набір знімачів CARAV IT-22
Набір знімачів CARAV IT-22
Набір з шести професійних інструментів для демонтажу пластикових деталей від відомого виробника. Підійде для використання як фахівцями з установки автомобільного устаткування, так і для кожного автолюбителя. Використовується для зняття дверних карт, молдингів, ущільнювачів, тонких пластикових накладок і безпечного вилучення кріпильних елементів. Інструмент дозволяє зберегти цілими кліпси і пістони, якими кріпляться деталі салону, що дозволить уникнути витрати часу і грошей на пошук і придбання нових кріпильних елементів.
На відміну від більш дешевих аналогів інструмент якісно вилитий і не має розводів, задирок або швів, якими часто, при зіскакуванні інструменту, пошкоджують пластик, оббивку салону, дорогі дерев’яні накладки або руки майстра. Інструмент посилений ребрами жорсткості. Має достатню еластичність, але не крихкий.
Назва
Розмір
Ціна
Замовлення
Назва: Набір знімачів CARAV IT-22
Розмір: 6 шт.
515 грн
Набір знімачів CARAV IT-44
Набір знімачів CARAV IT-44
Набір з п’яти професійних інструментів для демонтажу пластикових деталей. Підійде для використання як майстрами з інсталяції, так і для побутових потреб автовласників. Деякі знімачі виконані широкими і з великим кутом вигину і підійдуть для зняття дверних карт, молдингів, ущільнювачів і безпечного вилучення кріпильних елементів. Інструмент дозволяє зберегти цілими кліпси і пістони, якими кріпляться деталі салону.
При виготовленні інструментів використовувався пластик преміум-класу. Якість виготовлення інструменту відчувається при першій роботі з ним. На відміну від більш дешевих аналогів інструмент якісно вилитий і не має розводів, задирок або швів, якими часто, при зіскакуванні інструменту, пошкоджують пластик, оббивку салону, дорогі дерев’яні накладки або руки майстра. Інструмент має достатню еластичність, але не крихкий.
Назва
Розмір
Ціна
Замовлення
Назва: Набір знімачів CARAV IT-44
Розмір: 5 шт.
530 грн
Вам потрібна допомога з вибором
та розрахунком матеріалу?