UA
RU
Кошик
Загальна інформація

Навіщо потрібна віброізоляція і які види бувають.

Навіщо потрібна віброізоляція і які види бувають.
Навіщо потрібна віброізоляція і які види бувають.
Комплекс робіт із встановлення на автомобіль вібро та шумоізоляції дозволяє:
  • Поліпшити акустичний комфорт у салоні автомобіля та зробити тихіше у всіх режимах експлуатації.
Це, мабуть, основне завдання всього комплексного заходу, за яким женуться як любителі високоякісної чи гучної музики, так і просто ті автовласники, які цінують комфорт і тишу у своїй машині, з можливістю менше втомлюватися за кермом, вільно розмовляти з співрозмовником без підвищення голосу та т.п. І завдання цілком вирішуване, щоправда залежить від ступеня початкової " занедбаності " автомобіля та її схильності до комфорту, т.к. чудес таки чекати не варто.
  • Змінити характеристики поширення звукових хвиль у салоні, зробивши його простір більш м'яким та приємним на слух.
Пункт важливий насамперед для всіх меломанів та любителів якісного звучання акустики. Оскільки салон автомобіля є замкнутим обсягом для передбачуваного майбутнього звучання аудіосистеми, його характеристики поширення звукових хвиль і переотражения надають чільну роль якість звучання системи, на тембральну забарвлення звуку тощо. Звук може бути гулким і дзвінким як у печері (якщо машина погано зашумлена), а може бути сухим і глухим, неживим (якщо надто перешумлена). Тому в усьому потрібна міра та розуміння процесів, що впливають на поширення та переображення звукових хвиль. Комплекс заходів із вібро-звукоізоляції здатний значно впливати на характер звучання того чи іншого звуку в салоні авто, тим самим є інструментом для його коригування за бажанням власника.
  • Поліпшити теплоізоляційні властивості автомобіля та його герметичність.
Швидше за побічну дію комплексу заходів з ШВІ буде поліпшення теплоізоляційних властивостей у машині. Салон стане більш герметичним і замкнутим, а внутрішня температура довше утримуватиметься і зберігатиметься, оскільки залишає менше можливості теплому або холодному повітрі "витікати" із салону і змішуватися з вуличним. Взимку в такій машині довше зберігатиметься тепло, а влітку утримуватиметься прохолода від кондиціонера. Особливо це залежить від застосування звукоізолюючих матеріалів у комбінації сендвіч шарів, т.к. звукоізолятори працюють виключно на відображення і по суті є аналогом теплоізоляції.
  • Підвищити конструктивну міцність кузова і зробити його жорсткішим.
Так само більш побічний, але водночас приємний момент, оскільки велика міцність кузова може зіграти позитивну роль і у випадку ДТП, та й просто щільний шар віброізоляції створює міцну захисну плівку, яка працює за сумісництвом на зразок броні, зміцнюючи та стягуючи всю конструкцію наче додатковими заходами, що підсилюють.
  • Покращує корозійну стійкість кузова.
При правильному нанесенні профільних віброізоляційних матеріалів знежирену поверхню кузова відбувається додатковий ефект захисту від корозії, т.к. між основним клейким шаром вібродемпфера та металом кузова не залишається повітряного простору чи інших порожнин, у яких могла б бути волога тощо. У таких ізольованих умовах іржа не прогресує, якщо не розвивається зсередини, під шаром фарби.

Тепер розглянемо всі серії віброізоляції Vibrex і зрозуміємо, які у них відмінності між собою.

Vibrex Master
Класичний вібродемпфуючий матеріал серії Master, на основі нетвердіючого бутилкаучукового герметика, армований алюмінієвою фольгою. Герметик виготовлений з модифікованого полімеру, де оптимально підібрані пропорції органічної та неорганічної частин, завдяки чому в цій моделі ідеально поєднуються високі віброізоляційні якості матеріалу та його ціна. Матеріал має виняткову еластичність, що сприятливо позначається на зручності установки його на приховані та криволінійні поверхні елементів кузова автомобіля. Матеріал має відмінну адгезію до металу, високу стійкість до впливу навколишнього середовища та широкий температурний інтервал експлуатації. Матеріал вологостійкий, має герметизуючі та антикорозійні властивості. При монтажі не потребує нагрівання.
Всі моделі віброізоляційного матеріалу Vibrex мають чесну товщину та вагу виробу.
Гарантійний термін експлуатації не менше 10 років.


Black Label
Дана модель вібродемпфуючого матеріалу бренду Vibrex зберігає всі високі експлуатаційні властивості серії Master, але є досконалішою її модифікацією. До складу бутилкаучукового герметика було введено спеціальний полімер, що надає ще більшої стійкості герметика до впливу навколишнього середовища, що продовжує термін життя продукту. Герметик моделі Black Label не містить бітуму, тому зберігає адгезію до металу за більш низьких температур, одночасно залишаючись еластичним.

Основні переваги моделі Black Label:

- до складу герметика введено додатковий озоностійкий полімер;

- збільшилася адгезія до металу та пластику;

- Герметик не містить бітуму, за рахунок чого підвищилася морозостійкість;

- під час виробництва герметика не застосовувалися матеріали вторинної переробки, тому матеріал немає запаху;

- матеріал має оригінальний відомий дизайн;

-Всі моделі віброізоляційного матеріалу Vibrex мають чесну товщину та вагу виробу.

Гарантійний термін експлуатації не менше 15 років


Red Label
Дана модель вібродемпфуючого матеріалу бренду Vibrex є більш досконалою модифікацією серії Black Label. До складу герметика були введені спеціальні полімерні волокна, що зробило герметизуючу суміш стійкішою до механічного впливу. Так само в герметиці даної моделі міститься більша кількість полімерної основи, що позначається на ефективності та адгезії.
Герметик даної моделі також не містить бітуму, тому зберігає адгезію до металу за більш низьких температур, одночасно залишаючись еластичним.

Основні переваги моделі Red Label:

- завдяки унікальній формулі – підвищилася ефективність та значно зменшилась вага віброізоляції (оптимально використовувати на електрокарах та автомобілях з малою потужністю двигуна);

- герметик армований спеціальними синтетичними волокнами для більшої ефективності;

- у складі герметика міститься більша кількість полімерної основи, що позитивно позначилося на адгезії;

-Герметик не містить бітуму, за рахунок чого підвищилася його морозостійкість;

- під час виробництва герметика не застосовувалися матеріали вторинної переробки, тому матеріал немає запаху;

- матеріал має оригінальний відомий дизайн;

- Усі моделі віброізоляційного матеріалу Vibrex мають чесну товщину та вагу виробу.На дану модель ми даємо довічну гарантію, тобто гарантуємо збереження властивостей матеріалу, встановленого на автомобіль протягом усього терміну його експлуатації!
0 0)
Назад